BFC238311104
Part Number:
BFC238311104
Opis:
CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238311104.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238311104 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:MMKP383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238311104
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238311104
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.1µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.1µF