BFC237964393
Part Number:
BFC237964393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237964393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237964393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:MKP379
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237964393
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Numer części producenta:BFC237964393
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.039µF