BFC237964334
Part Number:
BFC237964334
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237964334.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237964334 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
Seria:MKP379
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237964334
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237964334
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.748" (19.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.33µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.33µF