BFC237892392
Part Number:
BFC237892392
Opis:
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237892392.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237892392 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237892392
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Numer części producenta:BFC237892392
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.610" (15.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:3900pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:3900pF