BFC237892363
Part Number:
BFC237892363
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.036UF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237892363.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237892363 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237892363
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237892363
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.906" (23.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.036µF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.036UF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:0.036µF