BFC237884393
Part Number:
BFC237884393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237884393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237884393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237884393
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237884393
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.748" (19.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:0.039µF