BFC237884104
Part Number:
BFC237884104
Opis:
CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237884104.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237884104 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237884104
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237884104
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.1µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Pojemność:0.1µF