BFC237875393
Part Number:
BFC237875393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237875393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237875393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237875393
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237875393
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.728" (18.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.039µF