BFC237875332
Part Number:
BFC237875332
Opis:
CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237875332.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237875332 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:MKP/MKP378
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237875332
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237875332
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.728" (18.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:3300pF ±5% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:3300pF