BFC237678164
Part Number:
BFC237678164
Opis:
CAP FILM 0.16UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237678164.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237678164 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Seria:KP/MMKP 376
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237678164
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC237678164
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.102" (28.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.16µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.16UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.16µF