BFC237678163
Part Number:
BFC237678163
Opis:
CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237678163.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237678163 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:KP/MMKP 376
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237678163
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC237678163
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.016µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.016µF