Kupować BFC237669473 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 630V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 300V |
| Tolerancja: | ±3.5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Seria: | KP/MMKP 376 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222237669473 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BFC237669473 |
| Główny odstęp: | 0.886" (22.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.047µF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.047UF 3.5% 630VDC RAD |
| Pojemność: | 0.047µF |
| Aplikacje: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |