BFC237669393
Part Number:
BFC237669393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 3.5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237669393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237669393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±3.5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:KP/MMKP 376
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237669393
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC237669393
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.039µF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 3.5% 630VDC RAD
Pojemność:0.039µF