Kupować BFC237590457 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 500V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) |
| Seria: | KP/MKP 375 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222237590457 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC237590457 |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.690" (17.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 750pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 750PF 5% 1.6KVDC RADIAL |
| Pojemność: | 750pF |
| Aplikacje: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |