BFC237590453
Part Number:
BFC237590453
Opis:
CAP FILM 0.12UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237590453.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237590453 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.453" W (30.00mm x 11.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237590453
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237590453
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.082" (27.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.12µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.12µF