BFC237523512
Part Number:
BFC237523512
Opis:
CAP FILM 5100PF 3.5% 1KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237523512.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237523512 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±3.5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237523512
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237523512
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:5100pF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 5100PF 3.5% 1KVDC RAD
Pojemność:5100pF