BFC237523271
Part Number:
BFC237523271
Opis:
CAP FILM 270PF 3.5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237523271.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237523271 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±3.5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237523271
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237523271
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:270pF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 270PF 3.5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:270pF