BFC237510164
Part Number:
BFC237510164
Opis:
CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237510164.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237510164 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.413" W (30.00mm x 10.50mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237510164
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237510164
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.925" (23.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.16µF ±5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL
Pojemność:0.16µF