BFC237510163
Part Number:
BFC237510163
Opis:
CAP FILM 0.016UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC237510163.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237510163 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237510163
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237510163
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.016µF ±5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.016UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.016µF