BFC237146823
Part Number:
BFC237146823
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Arkusz danych:
1.BFC237146823.pdf2.BFC237146823.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237146823 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:MKT371
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237146823
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237146823
Główny odstęp:0.300" (7.62mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.082µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Pojemność:0.082µF