BFC237146124
Part Number:
BFC237146124
Opis:
CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
1.BFC237146124.pdf2.BFC237146124.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237146124 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Seria:MKT371
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237146124
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237146124
Główny odstęp:0.300" (7.62mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.12µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.12µF