BFC237026682
Part Number:
BFC237026682
Opis:
CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237026682.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237026682 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237026682
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237026682
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:6800pF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:6800pF