BFC237026334
Part Number:
BFC237026334
Opis:
CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC237026334.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237026334 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Seria:MKT370
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237026334
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC237026334
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.33µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:0.33µF