BFC236919684
Part Number:
BFC236919684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236919684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236919684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.201" W (12.50mm x 5.10mm)
Seria:MKT369
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236919684
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC236919684
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.402" (10.20mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.68µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.68µF