BFC236919474
Part Number:
BFC236919474
Opis:
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236919474.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236919474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm)
Seria:MKT369
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236919474
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC236919474
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.374" (9.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.47µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.47µF