BFC236911394
Part Number:
BFC236911394
Opis:
CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236911394.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236911394 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Seria:MKT369
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236911394
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BFC236911394
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.362" (9.20mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.39µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.39µF