BFC236856563
Part Number:
BFC236856563
Opis:
CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236856563.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236856563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236856563
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236856563
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.539" (13.70mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.056µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.056µF