BFC236856562
Part Number:
BFC236856562
Opis:
CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236856562.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236856562 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236856562
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236856562
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.535" (13.60mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:5600pF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 5600PF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:5600pF