BFC236856154
Part Number:
BFC236856154
Opis:
CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236856154.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236856154 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.252" W (17.50mm x 6.40mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236856154
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236856154
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.610" (15.50mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.15µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.15µF