BFC236826684
Part Number:
BFC236826684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236826684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236826684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236826684
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236826684
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.68µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC RADIAL
Pojemność:0.68µF