BFC236826823
Part Number:
BFC236826823
Opis:
CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD
Arkusz danych:
BFC236826823.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236826823 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.146" W (12.50mm x 3.70mm)
Seria:MKT368
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236826823
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236826823
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.500" (12.70mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.082µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RAD
Pojemność:0.082µF