BFC236712684
Part Number:
BFC236712684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236712684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236712684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236712684
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236712684
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.68µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.68µF