BFC236711224
Part Number:
BFC236711224
Opis:
CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236711224.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236711224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:MKT367
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236711224
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236711224
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.374" (9.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Pojemność:0.22µF