Kupować BFC236511184 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 63V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 40V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Seria: | MKT365 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222236511184 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC236511184 |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.18µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.18µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |