BFC236511105
Part Number:
BFC236511105
Opis:
CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC236511105.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC236511105 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm)
Seria:MKT365
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222236511105
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC236511105
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
Pojemność:1µF