BFC233924475
BFC233924475
Part Number:
BFC233924475
Opis:
CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC233924475.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233924475 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.827" W (31.00mm x 21.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233924475
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Numer części producenta:BFC233924475
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.220" (31.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:4.7µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 4.7UF 20% 630VDC RADIAL
Pojemność:4.7µF