BFC233924102
BFC233924102
Part Number:
BFC233924102
Opis:
CAP FILM 1000PF 20% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC233924102.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233924102 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233924102
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Numer części producenta:BFC233924102
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:1000pF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1000PF 20% 630VDC RAD
Pojemność:1000pF