BFC233864273
Part Number:
BFC233864273
Opis:
CAP FILM 0.027UF 20% 1KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC233864273.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233864273 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233864273
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233864273
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:Y2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.027µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.027UF 20% 1KVDC RAD
Pojemność:0.027µF