BFC233864224
Part Number:
BFC233864224
Opis:
CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC233864224.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233864224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:300V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP338 6
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233864224
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233864224
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.906" (23.00mm)
cechy:Y2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.22µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.22µF