Kupować BFC233843395 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 800V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 300V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.693" L x 0.728" W (43.00mm x 18.50mm) |
| Seria: | MKP338 4 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222233843395 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC233843395 |
| Główny odstęp: | 1.476" (37.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.398" (35.50mm) |
| cechy: | X2 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 3.9µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 3.9UF 10% 800VDC RADIAL |
| Pojemność: | 3.9µF |
| Aplikacje: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |