Kupować BFC233843825 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 800V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 300V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.402" L x 0.846" W (61.00mm x 21.50mm) |
| Seria: | MKP338 4 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222233843825 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BFC233843825 |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.516" (38.50mm) |
| cechy: | X2 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 8.2µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 8.2UF 10% 800VDC RADIAL |
| Pojemność: | 8.2µF |
| Aplikacje: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |