Kupować BFC233816223 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 440V |
| Tolerancja: | - |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Seria: | MKP338 1 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222233816223 |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BFC233816223 |
| cechy: | X1 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 0.022µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.022UF 1KVDC |
| Pojemność: | 0.022µF |
| Aplikacje: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |