Kupować BFC233810684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 440V |
| Tolerancja: | ±20% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Seria: | MKP338 1 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 338 10684 222233810684 BC1586 BFC2 338 10684 BFC2 338 10684 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC233810684 |
| Główny odstęp: | 1.083" (27.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.102" (28.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.68µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.68UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.68µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |