BFC233814684
Part Number:
BFC233814684
Opis:
CAP FILM 0.68UF 20% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC233814684.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233814684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:440V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
Seria:MKP338 1
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233814684
temperatura robocza:-50°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233814684
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.102" (28.00mm)
cechy:X1 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.68µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 20% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.68µF