BFC233814333
BFC233814333
Part Number:
BFC233814333
Opis:
CAP FILM 0.033UF 20% 1KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC233814333.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233814333 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:440V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:MKP338 1
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 338 14333
BC1594
BFC2 338 14333
BFC2 338 14333
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC233814333
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.033µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.033UF 20% 1KVDC RAD
Pojemność:0.033µF