BFC233810103
BFC233810103
Part Number:
BFC233810103
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC233810103.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233810103 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:440V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:MKP338 1
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 338 10103
BC1574
BFC2 338 10103
BFC2 338 10103
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC233810103
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:10000pF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
Pojemność:10000pF