BFC230365274
Part Number:
BFC230365274
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC230365274.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC230365274 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm)
Seria:MKT303
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222230365274
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC230365274
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.516" (13.10mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.27µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.27µF