Kupować BFC230365274 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 630V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 160V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm) |
| Seria: | MKT303 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222230365274 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC230365274 |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.516" (13.10mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | 0.27µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD |
| Pojemność: | 0.27µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |