BFC230362103
Part Number:
BFC230362103
Opis:
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC230362103.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC230362103 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.161" W (12.50mm x 4.10mm)
Seria:MKT303
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222230362103
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC230362103
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.346" (8.80mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:10000pF ±5% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Pojemność:10000pF