Kupować B88069X4350C102 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 150V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Seria: | A83-A150X |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cylinder No Lead |
| Inne nazwy: | 495-5874 A83-A150X A83A150X B88069X4350C102-ND |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | User Defined |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | B88069X4350C102 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 20000A (20kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 20000A (20kA) ±20% 2 Pole User Defined |
| Opis: | GDT 150V 20% 20KA |
| Email: | [email protected] |