Kupować B88069X4131S102 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 230V |
|---|---|
| Tolerancja: | - |
| Seria: | EF270X |
| Opakowania: | Cut Strip |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Inne nazwy: | 495-5870 B88069X4131S102-ND EF 270X EF270X |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | B88069X4131S102 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 5000A (5kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 230V 5KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |